Minik Dualar Grubu
Sitemize Hoşgeldiniz...
Minik Dualar Grubu
Sitemize Hoşgeldiniz...
Minik Dualar Grubu
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Minik Dualar Grubu

Minik Dualar Grubu Forum Sitesi

AnasayfaGaleriAramaLatest imagesKayıt OlGiriş yap

Türban Konusuna Değineyim Dedim...

+16
mevaa!
Yusuf_busra
antibiyohtik
medinegülü
K.Kübra Başkülekçi
-seda-
reyhan.......
tusem_ukba
karanfil bahçesi
Merve Melek
ELİF=
Arda Alper
siteismail
sefa
elif ceren
Admin
20 posters
Sayfaya git : Önceki  1, 2
YazarMesaj
Admin
Admin
Admin
Admin

Erkek Mesaj Sayısı : 186

Türban Konusuna Değineyim Dedim... - Sayfa 2 Empty
MesajKonu: Türban Konusuna Değineyim Dedim...   Türban Konusuna Değineyim Dedim... - Sayfa 2 Icon_minitimePerş. Ekim 04, 2007 3:45 pm

Konunun ilk mesajı :

Türban Konusuna Değineyim Dedim... - Sayfa 2 Headscarf

Arkadaşlar günümüzde üniversitelerde ve bazı belirli yerlerdeki türban yasağı sizce doğru mu , yanlış mı.??
https://minikdualar.yetkinforum.com

YazarMesaj
antibiyohtik
Acemi Üye
Acemi Üye
antibiyohtik

MesajKonu: Geri: Türban Konusuna Değineyim Dedim...   Türban Konusuna Değineyim Dedim... - Sayfa 2 Icon_minitimePtsi Eyl. 08, 2008 10:44 pm

bu konulardan çok anlıyorsun belli ben hiç oyalı olmuyorum
Arda Alper
Acemi Üye
Acemi Üye
Arda Alper

Erkek Mesaj Sayısı : 56
Mesleği : hem öğrenci hemde danscı

MesajKonu: Geri: Türban Konusuna Değineyim Dedim...   Türban Konusuna Değineyim Dedim... - Sayfa 2 Icon_minitimePerş. Eyl. 11, 2008 8:18 am

------- sinir olmasam ilgilenmemde mecburen ilgilenmek gerekiyo ------- varken
antibiyohtik
Acemi Üye
Acemi Üye
antibiyohtik

MesajKonu: Geri: Türban Konusuna Değineyim Dedim...   Türban Konusuna Değineyim Dedim... - Sayfa 2 Icon_minitimeCuma Eyl. 26, 2008 8:36 pm

oda var ama Türban Konusuna Değineyim Dedim... - Sayfa 2 Icon_rolleyes
reyhan.......
Katılımcı Üye
Katılımcı Üye
reyhan.......

MesajKonu: Geri: Türban Konusuna Değineyim Dedim...   Türban Konusuna Değineyim Dedim... - Sayfa 2 Icon_minitimeC.tesi Kas. 15, 2008 12:41 am

yanlış biz bagımsız ülke değilmiyiz bunu kim koymuş peki anayasadada yer almıyormu bnce ülkemiz bu durumda batıo resmne yhaaa ve bnce çok yanlış yhani türk bmilletine yakışmaz mustafa kemal atattürk olsa böyle soruncalar olmazdı ileri görüşlüğü oldgu için neyi napcagını biliyorr yhaf:D
mevaa!

mevaa!

Kadın Mesaj Sayısı : 8
Mesleği : öğrencii

MesajKonu: Geri: Türban Konusuna Değineyim Dedim...   Türban Konusuna Değineyim Dedim... - Sayfa 2 Icon_minitimeC.tesi Kas. 15, 2008 5:44 pm

mrb arkadaslar ben meva bende turbanlı biri olarak yasagın kaldırılmasını istiyorum ama napsak nafile..
rümeysanur
Katılımcı Üye
Katılımcı Üye
rümeysanur

Kadın Mesaj Sayısı : 120

MesajKonu: Geri: Türban Konusuna Değineyim Dedim...   Türban Konusuna Değineyim Dedim... - Sayfa 2 Icon_minitimeC.tesi Ocak 03, 2009 11:52 am

yaa arkadaşlar haklısınız benim halamlarda bu sorunu yaşıyorlar ya bu nedir ya türban takınca canavarmı oluyor bu insanlar bu sorun böyle giderse bizde yani daha kapanmamış olan kız arkadaşlarımızda büyüyünce kapanınca bu sorunla karşılaşacaklar ben anlamıyorum türbanlılara yapılan baskının nedenini bu halk okadar unutkan oldular ki dünyaya ne için doğduklarını unuttular . benim bu konuyla ilgili bir anımda var geçen sene edirrnede kutlu doğum vardı hz. Muhammed (s.a.v) in doğuşunu kulamak için hekezin öğrenmesi için heryere duyurular astılar bende bir duyurunun etrafında ne olduğuna bakıyordum gayet açık ve rahat giyinen bir kadın beni tanımadığı halde bana geldi ve ''bırak şu anketleri okumayı sinir oluyorum zaten (afedersiniz ama tam bunu dedi): neymis yok efendim hz. Muhammedin doğumuymuş '' dedi ve anketi yırttı attı . düşünebiliyormusnuz arkadaşlar yaa bu böyle giderse bu tür insanlar nerde türbanlı bayan görürse orda o bayanı boğucak hale gelicekler bence türban kaldırılmamalı yoksa gelecekte çok büyük sorunlar olucak:(:(:( :'( Exclamation Exclamation Exclamation
http://www.edirnemissabunu.org
serap
Yeni Üye
Yeni Üye

Mesleği : öğrenci

MesajKonu: Geri: Türban Konusuna Değineyim Dedim...   Türban Konusuna Değineyim Dedim... - Sayfa 2 Icon_minitimePaz Ocak 04, 2009 7:08 pm

haklısın rümeysacım bende kapalıyım bu durumdan herkesin olduğu gibi(türbanlılar için geçerl)bende rahatsızım .muck
mehtap1996
Yeni Üye
Yeni Üye
mehtap1996

Kadın Mesaj Sayısı : 37

MesajKonu: Geri: Türban Konusuna Değineyim Dedim...   Türban Konusuna Değineyim Dedim... - Sayfa 2 Icon_minitimeC.tesi Mart 21, 2009 4:46 pm

varya hem özlük falandı filandı diolar herkes istediğini yapabilir isteni dile getirebilir diolar oma öyle olmuyo :snr adalet mi bu şimdi
http://www.minikdualar.com
büşra erdoğan

Kadın Mesaj Sayısı : 4
Mesleği : öğrenci

MesajKonu: Geri: Türban Konusuna Değineyim Dedim...   Türban Konusuna Değineyim Dedim... - Sayfa 2 Icon_minitimeÇarş. Ocak 26, 2011 4:02 pm

evt mehtap1996 çok haklısın bu konuda mağdur olan birçok kız var.. mesela Nergis te kapalı hemde çok yakışmış kapalılık ama bir kaç yıl sonra sıkıntı çekebilir bu istediği üniversiteye bağlı bazı rektörler izin verirken buna bazıları izin vermiyo..

Türban Konusuna Değineyim Dedim...
2 sayfadaki 2 sayfasıSayfaya git : Önceki  1, 2